Die Euro 2016 laaste 16 wedstryde is bevestig, en BBC en ITV het gekies watter wedstryde hulle regstreeks sal uitsaai.
Advertensie
Hieronder is die volledige wedstrydkalender en TV-gids vir elke wedstryd wat aan die gang is, met afskoptye, datums en kanale. Scroll af om vorige resultate te sien.
Die Euro 2016-eindstryd is op Sondag 10 Julie om 20:00, regstreeks op die BBC en ITV.
Euro 2016 regstreeks op TV - dekkingsgids en wedstrydkalender
Woensdag 6 Julie: Semifinaal 1
Portugal teen Wallis: Uitslag 2-0
Donderdag 7 Julie: Semifinaal 2
Duitsland teen Frankryk dekking vanaf 19:30 op BBC1 (afskop 20:00)
Sondag 10 Julie: Euro 2016-eindstryd, afskop 20:00 BBC1 en ITV
Kwarteind-uitslae
Donderdag 30 Junie: Kwarteindronde 1
Pole teen Portugal Resultaat: 1-1 (Portugal wen 5-3 op strafdoele)
Vrydag 1 Julie: Kwarteindronde 2
Wallis teen België Uitslag: 3-1
Saterdag 2 Julie: Kwarteindronde 3
Duitsland teen Italië Resultaat: 1-1 (Duitsland wen 6-5 op strafdoele)
Sondag 3 Julie: Kwarteindronde 4
Frankryk in Ysland Uitslag: 5-2
Euro 2016-ronde van 16 uitslae
Saterdag 25 Junie: Ronde van 16
Switserland teen Pole Resultaat: 1-1 (Pole wen met 5-4 op strafdoele)
Wallis teen Noord-Ierland Uitslag: 1-0
Kroasië teen Portugal Uitslag: 0-1
Sondag 26 Junie: Ronde van 16
Frankryk teen Republiek Ierland Uitslag: 2-1
Duitsland teen Slowakye Uitslag: 3-0
Hongarye teen België Uitslag: 0-4
Maandag 27 Junie: Ronde van 16
Italië teen Spanje 17:00 BBC1 2-0
Engeland teen Ysland 20:00 ITV 1-2
Groep 2016-uitslae van die Euro Stadium
Vrydag 10 Junie
Frankryk in Roemenië Groep A. Uitslag: 2-1
die toeriste sleepwa
Saterdag 11 Junie
Albanië in Switserland Groep A: Uitslag: 0-1
Wallis teen Slowakye Groep B: Uitslag: 2-1
Engeland teen Rusland Groep B: Uitslag: 1-1
Sondag 12 Junie
Turkye teen Kroasië Groep D: Uitslag: 0-1
Pole teen Noord-Ierland Groep C: Uitslag: 0-1
Duitsland teen Oekraïne Groep C: Uitslag: 2-0
Maandag 13 Junie
Spanje teen Tsjeggië Groep D: Uitslag: 1-0
Republiek Ierland teen Swede: Uitslag: 1-1
België teen Italië Groep E: Uitslag: 0-2
Dinsdag 14 Junie
Oostenryk teen Hongarye Groep F: Uitslag: 0-2
Portugal teen Ysland Groep F: Uitslag: 1-1
Woensdag 15 Junie
Rusland in Slowakye Groep B: Uitslag: 1-2
Roemenië teen Switserland Groep A: Uitslag: 1-1
Frankryk in Albanië Groep A: Uitslag: 2-0
Donderdag 16 Junie
Engeland teen Wallis Groep B: Uitslag 2-1
Oekraïne teen Noord-Ierland Groep C: Uitslag: 0-2
Duitsland teen Pole Groep C: Uitslag: 0-0
Vrydag 17 Junie
Italië teen Swede Groep E: Uitslag: 1-0
Tsjeggië v Kroasië Groep D: 17:00 BBC1
Spanje teen Turkye Groep D: 20:00 ITV
Saterdag 18 Junie
België teen Republiek Ierland Groep E: Uitslag: 3-0
Ysland teen Hongarye Groep F: Uitslag: 1-1
Portugal teen Oostenryk Groep F: Uitslag: 0-0
Sondag 19 Junie
Roemenië teen Albanië Groep A: Uitslag: 0-1
Switserland teen Frankryk Groep A: Uitslag: 0-0
Maandag 20 Junie
Rusland teen Wallis Groep B: Uitslag: 0-3
Slowakye teen Engeland Groep B: Uitslag: 0-0
Dinsdag 21 Junie
Noord-Ierland teen Duitsland Groep C: Uitslag: 0-1
Oekraïne teen Pole Groep C: Uitslag: 0-1
Kroasië teen Spanje Groep D: Uitslag: 2-1
Tsjeggië v Turkye Groep D: Uitslag: 0-2
Woensdag 22 Junie
Hongarye teen Portugal Groep F: Uitslag: 3-3
Ysland teen Oostenryk Groep F: Uitslag: 2-1
Italië teen Republiek Ierland Groep E: Uitslag: 0-1
Swede teen België Groep E: Uitslag: 0-1